Team 2022-2023
 
 
Groep 1       Groep 1/2      
 

 

   
  Henriët Wolters   
h.wolters@opohvt.nl
  Annemiek Quee
a.quee@opohvt.nl
  Jantien Luttikhedde
j.luttikhedde@opohvt.nl
Marjolein Poortman
m.poortman@opohvt.nl
   
Groep 2                   Groep 3      
                                          
Laura Gering
l.gering@opohvt.nl  
  Marjolein Poortman
m.poortman@opohvt.nl
  Wanda de Groot
w.degroot@opohvt.nl    
Ellen Mulder
e.mulder@opohvt.nl
Ilonka de Jonge
Leraar in opleiding
i.dejonge@opohvt.nl
 
Groep 4              
 

 

     
Marjolein Lambrechts
m.lambrechts@opohvt.nl
  Mirjan Horstman
m.horstman@opohvt.nl
Danny Nekkers
Leraar in opleiding
d.nekkers@opohvt.nl
       
Groep 5       Groep 6      
 
 


 
   
Mariël Vehof
m.vehof@opohvt.nl
  Maartje Robers
m.robers@opohvt.nl
  Marc Metman
m.metman@opohvt.nl
Mike Cress
Leraar in opleiding
m.cress@opohvt.nl
   
Groep 7A       Groep 7B      
 
 
   
Leonie Wansink
l.wansink@opohvt.nl  
  Mirjan Horstman
m.horstman@opohvt.nl
  Anne Marie Visser
a.m.visser@opohvt.nl
Leonie Wissink
l.wissink@opohvt.nl
   
Groep 8              
           
Sander ten Donkelaar
s.tendonkelaar@opohvt.nl
  Arjanneke Berghorst
a.berghorst@opohvt.nl
         
Locatiedirecteur       Intern begeleider      
         
Naomi de Wit
n.dewit@opohvt.nl
      Laura Holtkamp
l.holtkamp@opohvt.nl
Maaike Santman
m.santman@opohvt.nl
   
Onderwijsassistenten         Schoolhond    
     
Ilse Veltkamp
i.veltkamp@opohvt.nl
  Marlin Dreijerink
m.dreijerink@opohvt.nl
Manouk Horsing
m.horsting@opohvt.nl
Inge Lansink
i.lansink@opohvt.nl
Zapp    
Vakdocenten              
     
Niels Schildkamp
vakleerkracht gym
  Ellen Barink
schoolkok
Minke van Huizen
vakleerkracht muziek
Daniëlle van der Sluis
vakleerkracht Engels
Nalan Atabek
vakleerkracht Engels
   
Conciërges              
           
Bert Gerritsen   Pim Schrijver Verder lopen op De Boomhut gedurende 2022-2023 de volgende studenten stage: Maréll Roeterdink, Rosalie Mensink, Elise Slag, Wesley Slagers, Lynn Groeneweg en Anke Walvoort